MÖBLER / Skåp & hyllor / Vägghylla 15664336

nr 1566 4336

Vägghylla

1800-tal, mahogny. Bredd: 62 cm, djup: 25 cm, höjd: 100 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 25 september 2023
kl 19:31:35